دو اپ موبایل مجوز فروش بلیت هواپیما از سازمان هواپیمایی گرفتند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که حسن خوشخو مدیرکل نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌های هواپیمایی و آژانس‌های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری در نامه‌ای در تاریخ ۷ مهر ماه امسال خطاب به رؤسای دادگاه فرهنگ و رسانه و پلیس فتا، خواستار مسدود شدن فروش بلیت هواپیما از سوی برخی اپلیکیشن‌های موبایلی مشهور شده بود، این اپلیکیشن‌ها بعد از حدود ۳ ماه از زمان صدور این نامه، توانسته اند مجوزهای لازم را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کنند.

وی پیش از این هم گفته بود: بارها به مردم توصیه کرده‌ایم از خرید بلیت اینترنتی از سایت‌های بدون مجوز و غیر معتبر خودداری کنند، همواره تأکید کرده‌ایم، مردم به صورت مستقیم و بدون حضور واسطه خرید بلیت انجام دهند.

به گفته این مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری، در سایت این سازمان بخش سامانه خدمات الکترونیک، سامانه و درگاه جدیدی داریم که فهرست همه آژانس‌ها و سایت‌های دارای مجوز فروش بلیت هواپیما در آن درج شده است، مردم وقتی قصد تهیه بلیت دارند حتماً این فهرست را مشاهده کنند، زمان زیادی از آنها نمی‌گیرد اما بدین ترتیب مطمئن می‌شوند سایت یا آژانسی که قصد خرید بلیت از آن را دارند معتبر است.

ممنوعیت فروش بلیت هواپیما با اپلیکیشن های آپ، اسنپ و روبیکا

خوشخو: اپلیکیشن‌های موبایلی مجوز بلیت فروشی گرفتند

حسن خوشخو مدیرکل نظارت بر آژانس‌های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این اپلیکیشن‌ها و اینکه آیا مجاز به فروش بلیت هواپیما هستند یا خیر؟ اظهار کرد: اسنپ مراحل دریافت مجوز را طی کرده است.

وی افزود: نرم افزار آپ نیز برای دریافت مجوز اقدام کرده و در حال گذراندن مراحل نهایی است. به زودی این اپلیکیشن‌ها مجوزهای مربوطه را دریافت خواهند کرد.

تبلیغات تلویزیونی سایت فروش بلیت هواپیما، بلااشکال است

خوشخو درباره اینکه آیا وب سایت «سفرمارکت» که در روزهای اخیر در حال تبلیغات فروش بلیت پرواز است، مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری دارد، گفت: سفرمارکت نیز از قبل مجوزهای لازم را از سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کرده بود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مزایای قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین برای حوزه ICT
غرامت ۴ میلیون دلاری برای شرکتی که نظرات کاربران را سانسور می کرد
اسناد ملی استراتژیک کشورها در حوزه هوش مصنوعی بررسی شد
جریمه ۲.۲۵ میلیون دلاری آمازون به علت دستکاری در قیمت محصولات