دو شهید گمنام در پردیس وزارت ارتباطات آرام گرفتند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آئین تشییع و تدفین شهدای گمنام با حضور عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمع بسیاری از کارکنان و مدیران وزارت ارتباطات و شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه صبح امروز شنبه ۱۸ دی ماه در پردیس این وزارتخانه برگزار شد.

این مراسم که با حضور یگان‌هایی از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی، خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد با تشییع پیکر مطهر دو شهید گمنام از محل حسینیه پیامبر اعظم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز شد.

نماز بر پیکر پاک دو شهید گمنام توسط آیت‌الله صدیقی، امام جمعه موقت تهران اقامه شد و پیکر مطهر شهیدان گمنام با احترام نظامی یگان دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران در پردیس وزارت ارتباطات به خاک سپرده شدند.

همزمان با دفن پیکر پاک شهدا، ذاکرین اهل‌بیت در جمع کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و تشییع کنندگان، به مداحی در وصف شهدا و مقام آنها پرداختند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

حمله سایبری به سیستمهای فناوری اطلاعات فولاد کشور دفع شد
دومین پرتاب تحقیقاتی ماهواره بر «ذوالجناح» انجام شد
تبدیل وضعیت دو پژوهشکده پژوهشگاه فضایی ایران از اصولی به قطعی
رضایت ۷۴ درصدی مردم از اپلیکیشن‌های سلامت