ذخیره بی دردسر و یکپارچه فایل ها با خدمات تازه گوگل


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسین ایج، سازمان دهی و دسترسی به اطلاعاتی که به طور پراکنده و بر روی وسایل مختلف ذخیره شده اند، کار ساده ای نیست. لذا گوگل خدمات جدیدی به نام پشتیبان گیری و همگام سازی یا Backup and Sync را معرفی کرده است.

گوگل استفاده از خدمات یاد شده را روشی ساده، سریع و قابل اعتماد برای حفاظت از فایل ها و عکس های افراد دانسته است. این ابزار جدید جایگزین خدمات درایو و همین طور آپلود عکس ها در برنامه گوگل فوتو می شود.

این برنامه کاربردی سازگار با مک و رایانه های شخصی از تمامی داده های کاربران در گوگل درایو و گوگل فوتو نسخه پشتیبان تهیه می کند تا جستجو برای یافتن آنها در رایانه، گوشی و … به یک کار پردردسر مبدل نشود. لذا برای استفاده از این خدمات آپلود فایل های منتخب در گوگل درایو یا گوگل فوتو ضروری است.

کاربران گوگل فوتو برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به نشانی https://photos.google.com/apps و کاربران گوگل درایو به نشانی https://www.google.com/drive/download/ مراجعه کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بدون حضور خودتان در عکس سلفی بگیرید!
مسابقات چالش‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می شود
مایکروسافت از فایل های شخصی کاربران محافظت می کند
احساس حضور در تالار موسیقی با تبلت‌ جدید هوآوی