رئیس اتحادیه صنف رایانه انتخاب شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اتحادیه رایانه، محمدرضا فرجی تهرانی با رای هیئت مدیره به ریاست اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران انتخاب و جایگزین سیدمهدی میرمهدی شد.

انتخابات هیئت مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران به صورت الکترونیکی برگزار شد و اعضای هیئت مدیره برای ۴ سال تعیین شدند.

در این دوره از انتخابات به ترتیب محمدرضا فرجی تهرانی، سید محمد لواسانی، فرهاد غنی زاده، ناصر جلالی، مجید حاجی خانی فرد، جلال بهنیا، رضا حیدری رنجبر توانستند بیشترین آراء را به خود اختصاص دهند.

براساس شمارش آرا، سید سعید نقوی الحسینی به عنوان بازرس اتحادیه، احسان بیات بیدکربه به عنوان عضو علی البدل اول و فرشید متولی باشی بازرس علی البدل انتخاب شدند.

محمدرضا فرجی با کسب بیشترین تعداد آراء به عنوان رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران و سیدمحمدلواسانی به عنوان نایب رئیس اول و فرهاد غنی زاده به عنوان نایب رئیس دوم و همچنین مجید حاجی خانی به عنوان خزانه دار تعیین شدند.

هیئت مدیره جدید اتحادیه صنف رایانه تهران خود را متعهد به شفافیت، پاسخگویی، مطالبه‌گری، اقتدار و رونق کسب و کار این صنف می‎داند و در این راستا اهداف و برنامه های ۲۰ گانه‎ای را ترسیم کرده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ائتلاف جهانی بر ضد کرونا با هوش مصنوعی
رونمایی از بلندگوی هوشمند جدید گوگل
نقش مهم پژوهشگاهICT در بومی‌سازی لبه فناوری‌های اطلاعاتی
لزوم توسعه زیرساخت های ارتباطی برای ورود ۵G