رئیس جمهور سابق برزیل مشاور هواوی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از زد دی نت، میشل تمر که از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ رئیس جمهور برزیل بود، بعد از استیضاح و برکناری سلف خود، دیلما روسف به این سمت رسید. وی قرار است به عنوان مشاور شرکت هواوی فعالیت کند تا حضور این شرکت در بازار محلی برزیل تضمین شود و شانس پیروزی آن در مناقصه ارائه خدمات مخابراتی نسل پنجم افزایش یابد.

قرار بود مناقصه خدمات نسل پنجم تلفن همراه برزیل در مارس سال ۲۰۲۰ برگزار شود، اما شیوع ویروس کرونا آن را به تأخیر انداخت. هواوی که نگران نفوذ و فشار آمریکا بر برزیل برای حذف آن از بازار مخابراتی این کشور است به جلب همکاری چهره‌های سیاسی برجسته برزیل برای افزایش نفوذ خود روی آورده است.

میشل تمر یک حقوق دان و استاد حقوق اساسی در دانشگاه است و در جریان رسیدگی به برخی اتهامات مربوط به پول‌شویی و اخذ رشوه توسط دولت برزیل در سال ۲۰۱۹ برای مدت کوتاهی بازداشت شده بود.

وی قرار است برای موفقیت هواوی در مناقصه خدمات نسل پنجم در برزیل به این شرکت توصیه‌های حقوقی ارائه کند. وی دوستان و حامیانی در کنگره برزیل دارد که می‌توانند به وی برای موفقیت هواوی کمک کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

شورای نگهبان با طرح «صیانت از فضای مجازی» مخالفت می‌کند
فراخوان جذب کارآموز در همراه اول
موبایل ۵G با قیمت ۳۰۸ دلار رونمایی شد
حق امتیاز موبایل تاشوی سامسونگ با دوربین چرخان فاش شد