رئیس شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای انتخاب شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای، نخستین نشست شورای مرکزی دوره پنجم این سازمان با حضور اعضای شورای مرکزی که در هیات عمومی به عنوان منتخبان صنف برگزیده شده بودند، تشکیل شد.

در این نشست محمدباقر اثنی عشری با ۲۰ رای، وحید تائب با ۲ رای و حمید توسلی با یک رای توسط اعضای شورای مرکزی انتخاب شدند تا جهت صدور حکم رئیس سازمان به رئیس جمهور معرفی شوند.

سپس محمدباقر اثنی عشری به عنوان رئیس و عباس رمدانی با ۲۲ رای نائب رئیس اول و نظام الدین خوارزمی با ۲۰ رای نائب رئیس دوم انتخاب شدند.

همینطور محمد اطرج نیز به اتفاق آرا به عنوان خزانه دار شورای مرکزی برگزیده شد.

در این نشست اثنی عشری گفت: در دوره پنجم فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه ای، در یک فضای جدید و دولت جدید، می توان برای آن جهشی که انتظار می رود، آماده شد.

وی بر لزوم اصلاح آیین نامه سازمان نظام صنفی رایانه ای تاکید کرد و افزود: اکنون پس از ۱۲ سال از آغاز فعالیت این سازمان، فرصت بازنگری در آیین نامه فراهم شده است و با همراهی و حضور وزیر جوان ارتباطات و فناوری اطلاعات که تمایل به همکاری دارد، می توان برای این امر مهم اقدام کرد.

در این نشست به دلیل حساسیت برگزاری و انجام امور اجرایی نمایشگاه الکامپ سال آینده، اعضای شورا به اتفاق آرا هیات رئیسه شورای مرکزی را به عنوان شورای سیاستگذاری الکامپ و سیدحسن هاشمی را به عنوان مدیر اجرایی الکامپ انتخاب کردند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نخست وزیر انگلیس «جف بزوس» را درباره مالیات به چالش می کشد
امکان گفتگوی مستقیم صوتی با وزیر ارتباطات فراهم شد
نتایج تحقیق کمیسیون فدرال تجارت از ادغام شرکت های فناوری
چالش های «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» در بخش ICT