راهکارهای جذب سرمایه برای توسعه بخش فضایی کشور بررسی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان فضایی ایران، در این نشست رئیس سازمان فضایی ایران با اشاره به نقش و تاثیرگذاری بخش خصوصی در پروژه های فضایی گفت: در تمام دنیا هر دو بخش حاکمیتی و خصوصی با اندکی تفاوت در نرخ رشد سالانه، به صورت مشترک در سرمایه گذاری مورد نیاز توسعه فضایی کشورها ایفای نقش می کنند.

براری خاطرنشان کرد: با توجه به لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت های ملی جهت پیشرفت برنامه های راهبردی و تحقق اهداف پروژه های توسعه ای بخش فضایی کشور در کنار اقدامات مستمر برای تخصیص و جذب بودجه فضایی طبق روال های موجود، به منظور جذب منابع جدید درتلاش هستیم تا زمینه سرمایه گذاری های بخش خصوص به استناد طرح توجیهی اقتصادی را فراهم کنیم.

در این نشست با تاکید بر لزوم توسعه بخش فضایی کشور، عنوان شد که بانک عامل وزارت ارتباطات با تعامل حداکثری با خزانه داری کشور و با استفاده از منابع داخلی و راهکارهای مختلف حداکثر همکاری و تلاش خود را برای تامین اعتبارات مورد نیاز پروژه های فضایی کشور خواهد کرد.

حسین صمیمی، رئیس پژوهشگاه فضایی و بهزاد شیری مدیرعامل بانک عامل وزارت ارتباطات نیز در این جلسه حضور داشتند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دستاوردهای ICT کشور در نمایشگاه «اقتدار ۴۰» به نمایش گذاشته شد
تماس تلفنی مشترکان ۵ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود
آسیاتک با جشنواره «نت پاییزی» به استقبال سومین فصل سال رفت
خرید فیزیکی انواع کالا در خانه با فناوری هوش مصنوعی