راه اندازی سرویس‌های جدید بازی توسط اپل


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، منابع نزدیک به اپل می‌گویند این شرکت از یک سرویس اشتراک بازی سازگار با سیستم عامل آی او اس رونمایی خواهد کرد. همچنین ممکن است اپل با همکاری برخی شرکت‌های سازنده بازی‌های ویدئویی خدمات ویژه اجرای این بازی‌ها را به صورت تحت وب در دسترس علاقمندان قرار دهد.

پیش از این گفته شده بود، اپل قصد دارد یک سرویس اشتراک بازی راه اندازی کند تا علاقمندان با پرداخت مبلغی در ماه بتوانند بازی‌های مختلفی را اجرا کنند. این سرویس شباهت زیادی با خدمات پخش برنامه‌های ویدئویی نتفلیکس دارد که دسترسی به انواع فیلم و سریال‌های تلویزیونی را بر بستر وب ممکن می‌کند.

به نظر می‌رسد اپل بر روی کسب درآمد از این طریق به طور ویژه حساب کرده و قصد ندارد دسترسی به هیچ بازی را بدون پرداخت پول ممکن کند. البته ممکن است برخی بازی‌ها به رایگان قابل اجرا باشند، اما اجرای مراحل پیشرفته آنها تنها با پرداخت پول ممکن خواهد بود.

ارائه خدمات آنلاین اجرای بازی‌های ویدئوی به تازگی مورد توجه شرکت‌های فناوری قرار گرفته و علاوه بر اپل، گوگل، مایکروسافت و سونی نیز چنین خدماتی را به علاقمندان ارائه می‌دهند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دومین دوره طرح جامع «از مهارت تا اشتغال» برگزار می شود
پرونده «حاکمیت سایبری در خارج از کشور» خبرگزاری مهر ۱۰۰تایی شد
مدل‌های ارزیابی کمی و کیفی محتوای الکترونیکی بومی تدوین شد
کمبود تراشه ۲۰۲۳ میلادی برطرف می شود