راگ فون ۳ با نرخ تازه سازی صفحه ۱۶۰ هرتز عرضه می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، منابع نزدیک به ایسوس می‌گویند این گوشی دارای یک قابلیت مخفی است که فعال کردن گزینه نرخ تازه سازی صفحه ۱۶۰ هرتز را نیز ممکن می‌کند.

در حال حاضر این قابلیت بر روی گوشی‌های ایسوس در حال تست است و اعمال چنین قابلیتی بر روی نمایشگرهای گوشی‌های هوشمند تا به حال بی سابقه بوده است. این امر اجرای بازی‌های ویدئویی اکشن و پرتحرک و نیز نمایش فیلم‌های سینمایی ماجراجویانه را بر روی نمایشگرهای این گوشی با کیفیت بیشتری ممکن می‌سازد.

برای فعال کردن این قابلیت باید از اپلیکیشنی موسوم به اندروید دیبات بریج استفاده شده و سپس فرمان adb shell setprop debug.vendor.asus.fps.eng ۱ اجرا شود. سپس گوشی از نو راه اندازی شود تا نرخ تازه سازی صفحه ۱۶۰ هرتز فعال گردد.

این گوشی قرار است ظرف چند روز آینده در اروپا عرضه شود و قیمت آن ۹۹۹ یورو اعلام شده است. گوشی مذکور در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ در آمریکا به بازار می‌آید.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

کشف آسیب‌پذیری‌ در محصولات Adobe
پایداری شبکه همراه اول در مناطق زلزله‌زده استان کرمان
کره جنوبی اپل را به چالش می کشد
اپل دومین کارمند افشاگر خود را اخراج کرد