رای هیات نظارت فیس بوک درباره ترامپ اعلام می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، هیأت نظارت فیس بوک خود در هفته جاری رأی خود درباره ممنوعیت دائم دونالد ترامپ در این شبکه اجتماعی را اعلام می‌کند. این رأی با اندکی تأخیر اعلام شد تا بیش از ۹ هزار اظهار نظر مردم عادی در این باره بررسی شود.

این هیأت اعلام کرد تصمیم خود درباره ممنوعیت وی را در ۵ می (چهارشنبه هفته جاری) اعلام می‌کند.

از لحاظ تئوری تصمیم هیأت نظارت، آینده حضور ترامپ در پلتفرم فیس بوک را تعیین می‌کند. فیس بوک و هیات نظارت آن به طور واضح اعلام کرده‌اند این تصمیم نهایی است و نمی‌توان آن را تغییر داد. البته اگر هیأت رأی به ابقاء ممنوعیت ترامپ در شبکه اجتماعی دهد، بعید نیست رئیس جمهور پیشین آمریکا سعی کند از طریق روش‌های مختلف دوباره در این پلتفرم حضور یابد.

پس از حمله طرفداران ترامپ به کنگره در ۶ ژانویه سال جاری، حساب کاربری ترامپ به مدت ۲۴ ساعت در فیس بوک و اینستاگرام تعلیق شد. پس از آن تصمیم گرفته شد ممنوعیت ترامپ در این پلتفرم‌ها حداقل تا زمان تحلیف جوبایدن (رئیس جمهور فعلی آمریکا) ادامه یابد. روز پس از تحلیف فیس بوک اعلام کرد هیأت نظارت آن درباره ادامه تعلیق حضور ترامپ دراین پلتفرم‌ها تصمیم می‌گیرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آئین‌نامه داخلی کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال به تصویب رسید
راه اندازی ۵G در آمریکاشرکت های هواپیمایی بین المللی را ترساند
تعرفه و مدل مهندسی شبکه ملی اطلاعات اصلاح می شود
وان پلاس ۲ تلویزیون هوشمند اندرویدی عرضه می کند