رزمایش پایداری شبکه مخابرات انجام شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، مرتضی رضایی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران درباره برگزاری رزمایش پایداری شبکه ارتباطی تهران گفت: سرعت عمل اپراتورهای همراه، مخابرات منطقه تهران و تیم های امداد اعزامی از استان قزوین در رزمایش پایداری شبکه ارتباطی مناسب بود.

وی با بیان اینکه رزمایش پایداری شبکه ارتباطی با حضور تمام اپراتورهای همراه ، مخابرات منطقه تهران و مشارکت استان قزوین به عنوان استان معین تهران انجام شد، افزود: دستورالعمل ابلاغی از طرف ستاد مدیریت بحران کشور بر اساس تعیین استان های معین برای مناطق ۲۲ گانه شهر تهران تهیه شده بود که این تقسیم بندی‌ با زیرساخت شبکه مخابراتی تهران که ۷ منطقه را شامل می شود، هماهنگی لازم را نداشت. بنابراین با هماهنگی ستاد مدیریت بحران، بومی سازی دستورالعمل بر اساس زیرساخت شبکه ارتباطی در تهران انجام شد.

رضایی ادامه داد: در این رزمایش استان قزوین به عنوان استان پیشرو و معین استان تهران معرفی شد و سرعت عمل همه عوامل امدادی حاضر در رزمایش بسیار بالا بود و رزمایش زودتر از زمان مقرر به پایان رسید. آنچه از این رزمایش حاصل می شود تجربه لازم برای مواقع واقعی بحران است که بتوان در حداقل زمان وضعیت شبکه را نرمال کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تیک آبی پیام رسانهای داخلی برای وزیر ارتباطات چقدر ارزش دارد
آزمایشگاه تحقیقات کووید۱۹ در دانشگاه آکسفورد هک شد
چرا ۳ ماه پیش مخابرات مشکلی نداشت
گوشی ارزان قیمت جدید شیوآمی عرضه شد