رشد ۱۰ برابری تحولات ارتباطی/توسعه زیرساختها برای اقتصاد دیجیتالی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، حمید فتاحی در پیامی به مناسبت چهاردهمین سالروز تاسیس این شرکت، تاکید کرد: توجه خاص به بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در سیاست های کلی برنامه ششم توسعه و در قالب سرفصلهای مشخص شده، مبین نقش ویژه ICT در توسعه ملی به عنوان توانمند ساز، توسعه آفرین و اثربخش بر رشد و توسعه فرهنگی اجتماعی و اقتصادی کشور است.

رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه شدت تحولات در این حوزه سرعتی دهها برابر پیدا کرده است، ادامه داد: برای رسیدن به این مسیر بالنده، شرکت ارتباطات زیرساخت با توسعه زیرساخت های شبکه ارتباطی کشور، توانسته است ضمن ارتقای ظرفیت ارتباطی و توان فناورانه خود در بخش ICT که زیرساختی ترین بنای توسعه است، موتور رشد و عامل شتاب دهنده توسعه سایر بخش های کشور نیز باشد.

معاون وزیر ارتباطات بر لزوم گام نهادن در مسیر رشد و گسترش بخش ارتباطات کشور تاکید کرد و گفت: با توجه به پر رنگ شدن مفاهیمی مانند تحول دیجیتال و اقتصاد دیجیتالی و تحکیم و توسعه زیرساخت های ارتباطی سهم جدی تری به خود خواهد گرفت.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

موبایل ۵G ارزان قیمت ۲۰۲۰ به بازار می آید
مرکز مقابله با اخبار جعلی شبکه های اجتماعی تاسیس می شود
شانزدهمین کنفرانس بین‌المللی «رمز» برگزار می‌شود
رویداد ایده‌پردازی با محوریت عید غدیر برگزار شد