رومینگ بین جاده ای و مرزی برقرار شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، محمد جواد آذری جهرمی عصر امروز دوشنبه در حاشیه بازدید از یادمان شهدای شلمچه در جمع خبرنگاران گفت: رومینگ بین جاده ای و مرزی به منظور افزایش کیفیت شبکه مخابرات در این مناطق برقرار شد؛ در همین راستا تلفن همراه زائران در مناطق عملیاتی خوزستان همواره در دسترس است.

وی افزود: شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند؛ مناسب ترین مکان برای پی بردن به ارزش ها و آرمان های شهدای جنگ تحمیلی، مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه حضور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس سبب تقویت روحیه خود باوری در میان نسل جوان می شود، گفت: در این زمان با تغییر بین نسلی روبه رو هستیم؛ نسل جوان باید از این موضوع آگاه باشد که امنیت و آرامشی امروز کشور، مدیون تلاش ها و جان فشانی رزمندگانی است که جان خود را برای این مرز و بوم فدا کردند.

وی همچنین در صحبت های خود به ایجاد بستر مناسب به منظور تسهیل افزایش کیفیت تماس در مناطق شمالی خوزستان اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عصر امروز با حضور در مشهد شهدای شلمچه به مقام شامخ شهدای ۸ سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

آذری جهرمی همچنین در سفر به خوزستان از چند یادمان دفاع مقدس دیدن کرد؛ وی در این سفر فاز نخست پروژه uso  شمال خوزستان را به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دسترسی به «وی چت» و «تیک تاک» در آمریکا از یکشنبه محدود می شود
حمله هکری به یک بیمارستان، بیمار آلمانی را کشت
قابلیت های جدید «آی او اس» مشخص شدند
هند فیس‌بوک را عامل نفرت پراکنی علیه مسلمانان دانست