روند پیشرفت ۲۴ طرح پژوهشی فضایی بررسی شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه فضایی ایران، جلسه همکاری مشترک میان پژوهشکده رانشگرهای فضایی و دانشگاه تبریز برگزار شد.

این جلسه در راستای توسعه همکاری و تعاملات علمی و فنی بین پژوهشکده رانشگرهای فضایی با دانشگاه‌های برتر شمال غرب کشور و به میزبانی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز برگزار شد.

در این جلسه دکتر شیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز، اساتید توانمند و مجرب این دانشگاه در حوزه‌های تخصصی مرتبط با حیطه مأموریتی پژوهشکده رانشگرهای فضایی و نیز نمایندگانی از این پژوهشکده حضور داشتند.

در این جلسه علاوه بر بررسی روند پیشرفت ۲۴ طرح پژوهشی مشترک در حوزه فناوری فضایی، قراردادی در خصوص بسط و گسترش همکاری‌های آتی در قالب بهره مندی از بستر تجهیزات آزمایشگاهی و تداوم اجرای طرح‌های پژوهشی مشترک، در راستای رفع چالش‌ها و گلوگاه‌های فناورانه فضایی کشور و نیز اجرای پروژه‌های جاری و آینده پژوهشکده رانشگرهای فضایی منعقد شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

استفاده از اینترنت استارلینک برای خودروها، هواپیماها و کشتی ها
استخدام در فیس بوک تحت تأثیر رکود اقتصادی
آشنایی باجدیدترین راهکارهای سازمانی ایرانسل در نمایشگاه شهرهوشمند
ارتباطات در مناطق زلزله زده پایدار است