رونمایی از اولین نمونه مودم ۵G شرکت دانش بنیان موج آینده فرافن


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، اولین نمونه مودم ۵G شرکت دانش بنیان موج آینده فرافن با حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی و معاون فناوری و نوآوری وزارت ICT در شبکه اپراتور همراه اول تست و سرعت دانلود ٩٠٠ مگابیت در ثانیه ثبت شد.

با برنامه ریزی های انجام شده از سال گذشته در واحد تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان موج آینده فرافن و با اتمام مراحل طراحی و تولید و تست آزمایشگاهی، سرانجام رونمایی از اولین نمونه مودم ۵G این شرکت ۲۱ اردیبهشت ماه در دومین‌ نمایشگاه بین المللی ارتباطات و فناوری اطلاعات کیش(کیتکس۱۴۰۱) با حضور ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی و محمدامین آقامیری، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و دیگر مسوولان و مدیران مربوطه رونمایی شد.

رونمایی از اولین نمونه مودم ۵G شرکت دانش بنیان موج آینده فرافن

گفتنی است؛ مودم طراحی شده با قابلیت پشتیانی از شبکه ۵G به صورت SA و NSA و امکان ارائه سرویس LTE CAT 12 به صورت FDD و TDD منطبق با باندهای تخصیص یافته در ایران، امکان ارائه سرویس و گذار شبکه اپراتور به نسل پنجم را مهیا می سازد.

رونمایی از اولین نمونه مودم ۵G شرکت دانش بنیان موج آینده فرافن

ذکر این نکته ضروری است که با توجه به کاربردهای متنوع در نظر گرفته شده برای نسل پنجم با طراحی کامل سخت افزاری و نرم افزاری مودم ۵G ، قابلیت سفارشی سازی دامنه ای از محصولات برای کاربردهای مختلف و پاسخگویی به نیاز مشترکین برای اپراتور امکان پذیر خواهد شد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بکارگیری تجربیات ارتش در بومی‌سازی تجهیزات نرم‌افزاری وسخت‌افزاری
تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار