رویای استخدام در اپل از طریق هک!


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، یک نوجوان استرالیایی که قبلاً اپل را هک کرده بود، اعتراف کرد امیدوار بوده با این کار بتواند برای خود در این شرکت شغلی دست و پا کند.

این نوجوان از دیگران شنیده بوده که نوجوان اروپایی با هک اپل در این شرکت استخدام شده است و تصور می کرده او نیز پس از هک این شرکت می‌تواند برای خود شغلی بیابد.

البته این نوجوان به جرم هک اپل زندانی نمی‌شود و فقط باید جریمه ای معادل ۳۴۶ دلار آمریکا بپردازد و ۹ ماه تحت نظر باشد و رفتاری مناسب داشته باشد.

او از سن ۱۳ سالگی این عملیات هک را آغاز کرده و به گفته دادستان از آن زمان تاکنون از توانایی‌های خود در مسیر درست استفاده کرده است.

این نوجوان قصد داشت در دانشگاه در رشته امنیت دیجیتال و جرم شناسی فعالیت کند و تصور نمی‌کرد این عملیات هک پرونده او را خراب کند.

این در حالی است که اپل در این باره هیچ اظهار نظری نکرده اما تاکید دارد کارمندانش به طور فعال از شبکه‌ها پشتیبانی می‌کنند.

طبق گفته اپل اطلاعات هیچ فردی در این عملیات فاش نشده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

روسیه از واتس‌اپ شکایت می‌کند
طرح صیانت تا اجرا چند گام دیگر دارد/حضور فعالانICT در تصویب نهایی
دفتری هم در ایران تأسیس نشود از مسدودسازی خبری نیست
فیس بوک و گوگل واکسیناسیون کارمندان را اجباری کردند