«ریزر» با تولید ماسک به مقابله با کووید ۱۹ می رود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، بسیاری از کارمندان بخش  پزشکی و درمانی نیاز مبرمی به ذخایر بیشتر دارند تا بتوانند با پاندمیک کووید۱۹ مقابله کنند. درهمین راستا برخی شرکت ها  قصد دارند با تولید کالاهای اساسی ملزوم در این شرایط به نیروهای پزشکی کمک کنند.

در همین راستا شرکت«ریزر» که سخت افزارهای مخصوص بازی های رایانه ای را تولید می کند نیز قصد دارد با تولید و اهدای ماسک های پزشکی به این روند کمک کند. این شرکت تصمیم دارد برای مراجع بهداشتی در سراسر جهان حدود یک میلیون ماسک تهیه کند.

مین لاینگ تان مدیر ارشد اجرایی ریزر می گوید: مهندسان و طراحان این شرکت طی روزهای اخیر به طور مداوم مشغول فعالیت بوده اند تا تغییراتی در بخشی از تاسیسات انجام دهند تا کارگران به طور موقت به جای کالاهای معمول،  ماسک های جراحی بسازند.

مقر اصلی این شرکت در منطقه جنوب شرق آسیا در سنگاپور قرار دارد. به همین دلیل مراجع بهداشتی سنگاپور نخستین محموله از ماسک های جراحی تولیدی این شرکت را دریافت می کنند.  این شرکت با دولت ها و سازمان های بهداشتی در سراسر جهان ارتباط برقرار می کند تا فرایند اهدا ماسک و پشتیبانی را اولویت بندی کند.

این درحالی است که در اوایل ماه جاری شرکت شارپ نیز اعلام کرد در یکی از کارخانه های تولید تلویزیون خود ماسک جراحی تولید می کند.  


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

انگلیس از اپل تحقیق می کند
تبلیغ شبکه‌های اجتماعی خارجی در رسانه ملی ممنوع شد
رکورد سرعت شبکه‌های نسل پنجم شکسته شد
اعلام نگرانی رسمی آمریکا از پیشتازی چین در حوزه هوش مصنوعی