زمینه مشارکت اپراتورهای ارتباطی با مدیریت شهری تهران فراهم می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فلاح جوشقانی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به برگزاری پنل «زیرساخت های شهر هوشمند و فرصت های همکاری استراتژیک» در حاشیه همایش شهر هوشمند تهران گفت: در این پنل درباره زمینه های همکاری و مشارکت میان مدیریت شهری و اپراتورهای مخابراتی ثابت و سیار و نیز نقش رگولاتوری در استفاده از زیرساختهای ارتباطی کلانشهر تهران، فضای تبادل نظر خوبی شکل گرفت.

وی افزود: در این پنل اشاره کردم که رویکرد رگولاتوری های حوزه ICT دنیا به سمت رگولاتوری مشارکتی و گفتگو محور تغییر کرده است و ما نیز برای تحقق شهر هوشمند در کشورمان باید به این سمت حرکت کنیم.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اضافه کرد: این موضوع باید در تعامل و مشارکت رگولاتوری ارتباطات و فناوری اطلاعات با رگولاتوری های سایر حوزه های مرتبط مانند حمل و نقل، انرژی، بانکداری و… و نیز مدیران شهری جامه عمل به تن کند.

فلاح جوشقانی تاکید کرد: در این زمینه بحث به اشتراک گذاری زیرساختهای موجود اپراتورها و ایجاد ظرفیتهای اشتراکی از مهمترین اقداماتی است که در حال پیگیری آن هستیم.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مشخصات تبلت سامسونگ با باتری ۵۰۵۰ میلی آمپری فاش شد
مراقب کلاهبرداران بیمه ای با ترفند «کارت هوشمند بیمه» باشید
سیستم عامل هواوی با کمک محققان روس توسعه می یابد
تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت