زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل پایدار در الکامپ فراهم می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای، این سازمان برای توسعه حضور بازیگران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در نمایشگاه الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۲۶) تصمیم دارد در سال ۱۳۹۹ امکان حضور فریلنسرها را در این نمایشگاه فراهم آورد . در این چارچوب سازمان نصر با دعوت از تیمی اجرایی، برای نخستین بار «الکام فریلنس» را در نمایشگاه الکامپ ۲۶ در بخشی مجزا برگزار می کند.

در «الکام فریلنس» افراد تنها با ارائه مهارت خود می توانند بدون نیاز به سرمایه کلان ، وارد کسب و کار شوند و سازمان نصر تلاش دارد با ایجاد فضای مناسب برای فریلنسینگ، زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل پایدار را برای همه فعالان این حوزه ایجاد کند .

ارائه مهارت ها و توانایی های فعالان حوزه فریلنسینگ ، ایجاد زمینه مناسب برای ارتباط سازمان ها، نهادها و شرکت های مایل به برون سپاری فعالیت خود با فریلنسرها و هدایت آنها به سوی کسب و کارهای مرتبط، در «الکام فریلنس» عملی می شود که یکی از مهمترین بخش های الکامپ ۲۶ خواهد بود.

این بخش به صورتی تعاملی و منطبق با نیازهای روزآمد بازار کار داخلی و بین المللی برگزار خواهد شد.

بیست و ششمین دوره الکامپ از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ تیرماه سال ۱۳۹۹ با شعار « آینده بهتر » در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ائتلاف جهانی بر ضد کرونا با هوش مصنوعی
رونمایی از بلندگوی هوشمند جدید گوگل
نقش مهم پژوهشگاهICT در بومی‌سازی لبه فناوری‌های اطلاعاتی
لزوم توسعه زیرساخت های ارتباطی برای ورود ۵G