زوم به ابزارهای پخش حرفه‌ای تلویزیونی مجهز می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، لیمینال دو افزونه نیز طراحی کرده که زوم او اس سی و زوم ایزو نام دارند و از آنها می‌توان برای پخش زنده حرفه‌ای رویدادهای خبری و اطلاع رسانی استفاده کرد. زوم می‌گوید با خرید لیمینال این نرم افزارها را به اپلیکیشن زوم می‌افزاید تا کاربران خدمات متنوع‌تر و باکیفیت تری را تجربه کنند.

زوم او اس سی برای حرفه‌ای کردن نشست‌های جمعی و حرفه‌ای و خبری با استفاده از پروتکل کنترل آزاد صدا یا او اس سی مورد استفاده قرار می‌گیرد و امکان افزودن امکانات سخت افزارها، سرورهای رسانه‌ای و نرم افزارهای ثالث چندرسانه‌ای به زوم را به وجود می‌آورد.

در عین حال زوم ایزو انتقال فید ویدئویی هر شرکت کننده در یک رویداد را در قالب خروجی حرفه‌ای ممکن می‌کند. این فید را می‌توان با کیفیت بالا برای پخش حرفه‌ای و چندرسانه‌ای به کار گرفت.

زوم می‌گوید از این طریق می‌توان دو شکل سنتی و نوظهور پخش رسانه‌ای را به یکدیگر پیوند زد و ابزار مختلفی برای کنترل آنها در اختیار گرفت. از این طریق استودیوها، سالن‌های نمایش و انواع سازمان‌ها می‌توانند پخش زنده حرفه‌ای را بر بستر اینترنت تجربه کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مزایای قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین برای حوزه ICT
غرامت ۴ میلیون دلاری برای شرکتی که نظرات کاربران را سانسور می کرد
اسناد ملی استراتژیک کشورها در حوزه هوش مصنوعی بررسی شد
جریمه ۲.۲۵ میلیون دلاری آمازون به علت دستکاری در قیمت محصولات