ساختار تفصیلی شرکت ارتباطات زیرساخت ابلاغ شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت زیرساخت، ساختار تفصیلی شرکت ارتباطات زیرساخت با الگوبرداری از مدل های مرجع بین المللی و بهره گیری از تجارب موفق شرکت های پیشرو حوزه ارتباطات در چارچوب الزامات قانونی برگرفته از برنامه جامع اصلاح نظام اداری و بند الف ماده ۲۸ قانون برنامه ششم توسعه، طرح ریزی و تدوین و در تاریخ ۲۲ دی ماه سال جاری مورد تائید نهائی سازمان اداری و استخدامی کشور قرار گرفت.

در راستای اهداف و برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف همسوسازی کارکنان با اهداف تغییر و تحول سازمانی، ساختار تفصیلی شرکت زیرساخت با بررسی دقیق و منطبق با نگرش های فرآیند محور انجام شد.

از ویژگیهای ساختار جدید توجه ویژه به مفاهیم روز مدیریتی نظیر تحول دیجیتال، مدیریت استراتژیک، مدیریت چرخه عمر سبد محصولات و خدمات، معماری سازمانی و هوشمند سازی شرکت و مدیریت سرمایه های انسانی با رویکرد مدیریت استعدادها و جانشین پروری است.

 در طرح ریزی و تدوین این ساختار علاوه بر ارائه نمونه ای کم نظیر از مشارکت ارکان مختلف شرکت ارتباطات زیرساخت،  با کاهش ۲۵ درصدی پستهای مدیریتی و ۱۵ درصدی پستهای سازمانی هدف برنامه ششم توسعه در سال دوم آن تحقق یافته است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

۵منطقه تاریخی تهران تاشهریور تحت پوشش نسل پنجم موبایل قرارمی‌گیرد
شکایت از آمازون در پی ابتلای کارگران به کرونا
استان های نیمه غربی کشور در معرض ریسک بالای آتش سوزی قرار دارند
امکان حضور استارت‌آپ ها در مناقصات بخش فضایی فراهم شد