سازمان نظام صنفی رایانه‌ای عضو کارگروه تسهیلات وزارت ارتباطات شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نماینده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به عنوان عضو کارگروه تسهیلات وجوه اداره شده این وزارتخانه منصوب شد.

به منظور ارتقا و توسعه کاربرد و افزایش توانمندی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) کشور و تولید برنامه‌های نرم‌افزاری و ایجاد زمینه صدور خدمات فنی و مهندسی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات، وجوهی از محل منابع داخلی شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت وجوه اداره شده برای حمایت از تحقیقات، طرح‌های توسعه‌ای، اشتغال آفرینی و یا صادرات کالا و خدمات اختصاص یافته که بر مبنای این دستورالعمل و در چارچوب تصویب‌نامه هیئت وزیران به بخش‌های خصوصی و تعاونی پرداخت می‌شود.

در همین راستا عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعضای کارگروه تسهیلات وجوه اداره شده را منصوب کرد که نماینده سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نیز به عضویت این کارگروه درآمده است.

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات، رئیس سازمان فناوری اطلاعات، مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مدیر عامل پست بانک، نماینده اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی و همچنین دبیر ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، دیگر اعضای این کارگروه هستند که با حکم وزیر ارتباطات منصوب شدند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

حمله سایبری به سیستمهای فناوری اطلاعات فولاد کشور دفع شد
دومین پرتاب تحقیقاتی ماهواره بر «ذوالجناح» انجام شد
تبدیل وضعیت دو پژوهشکده پژوهشگاه فضایی ایران از اصولی به قطعی
رضایت ۷۴ درصدی مردم از اپلیکیشن‌های سلامت