سالن اشتغال در نمایشگاه الکامپ تهران برپا می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان مجری برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر (ایران الکامپ ۲۰۱۷) از پیش ثبت نام سالن اشتغال از ۳۱ خرداد خبر داد و اعلام کرد: شرکت های علاقمند به حضور در سالن اشتغال (HR) می توانند برای پیش ثبت نام از طریق سایت نمایشگاه ایران الکامپ اقدام کنند.

فرصت حضور در سالن اشتغال برای شرکت هایی که در حوزه اشتغال (HR) فعال هستند و سرویس دهی می کنند و همچنین شرکت هایی که برای ساماندهی کارکنان خود به کارشناسان منابع انسانی یا به مشاوره شرکت های حوزه مدیریت و توسعه منابع انسانی نیازمند هستند، فراهم شده است.

علاوه بر آن شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات که جویای نیروی انسانی ماهر و کارشناس هستند نیز می توانند، در سالن اشتغال نمایشگاه الکامپ شرکت کنند.

شرکت های حقوقی علاقمند به حضور در سالن اشتغال باید با مراجعه به سایت این نمایشگاه و از طریق بخش سامانه ثبت نام، گزینه ورود به صفحه ثبت نام را انتخاب کنند و با تکمیل فرم موجود نسبت به پیش ثبت نام در این سالن اقدام کنند.

بیست و سومین نمایشگاه الکامپ ۳۰ تیرماه تا دوم مردادماه ۹۶ توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

پیش از آنکه در یک مصاحبه شغلی در حوزه فروش شرکت کنید …
افشای موقعیت مکانی کاربران به علت نقص تولیدات گوگل
یک کارمند ناراضی در تسلا اختلال ایجاد کرد
الزام جدید رگولاتوری به اپراتورها/ لزوم تایید مشترک در خرید سرویس