سال چالش… / امیر بختایی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

سال چالش… / امیر بختایی

دنیای تبلیغات- بهاریه- امیر بختایی- سال ۱۳۹۵ را سالی پر از چالش برای صاحبان کسب و کار می دانم. باوجود به فرجام رسیدن برجام و رفع موانع بین المللی مالی و اقتصادی، رکود اقتصادی همچنان رجزخانی می کند. و این در حالی است که عمده توان شرکتها در سالیان اخیر مصرف و رمق آنها به شدت کاهش یافته است.

سال ۱۳۹۵ را سال رسیدن به نزدیکی قله میدانم. هرچند تا رسیدن به موفقیت فاصله چندانی باقی نمانده است، اما توان چندانی هم باقی نمانده است. در سال پیش روی، کوچکترین اشتباه می تواند خسارات جبران ناپذیری به بار آورد. از این روی اگر شرکتی قصد باقی ماندن در عرصه رقابت را دارد باید بیش از پیش فکر و دقیق تر از قبل برنامه ریزی و بهتر از گذشته عمل کند.

در پایان نوروز باستانی و آغاز فصل زندگی را به همه فعالان اقتصادی و دیگر هم وطنان عزیزم تبریک می گویم. امیدوارم سالی سرشار از سلامتی و پیروزی پیش روی داشته باشید.

امیر بختایی- مشاور و مدرس بازاریابی، فروش و تبلیغات


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

دیدگاهتان را بنویسید