سامانه ارتباطات راه دور مخابرات تهران دچار اختلال می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، به دلیل اجرای عملیات انتقال تجهیزات سرور مخابرات منطقه تهران، برقراری ارتباط با سامانه ارتباطات راه دور و بین الملل (۲۰۱۲۶)، از ۱۷ تیر ماه به مدت ۷۲ ساعت دچار اختلال می‌شود.

در همین حال عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهرستان اسلامشهر، شهید اکبری، شهید کرمی، شهید کاظمیان و چیتگر از فردا ۱۷ تیر ماه آغاز می‌شود.

با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهرستان اسلامشهر با پیش شماره‌های ۵۶۳۴ الی ۵۶۳۷، ۵۶۶۹ در محدوده میدان نماز، امام موسی کاظم (ع)، باغ فیض، میدان قائم به مدت ۴۸ ساعت و در مرکز مخابرات شهید اکبری با پیش شماره‌های ۷۷۳۲ الی ۷۷۳۵، ۷۷۱۱، ۷۷۱۲، ۷۶۷۹، ۷۷۷۸،۷۷۹۶، ۷۷۷۹ در محدوده خیابان‌های ۱۸۲، ۱۳۱، پروین، جشنواره به مدت ۷۲ ساعت دچار اختلال می‌شود.

همچنین به دلیل عملیات کابل برگردان، ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات شهید کرمی از ساعت ۲۴ به مدت ۴ ساعت و در مراکز مخابراتی شهید کاظمیان و چیتگر از ساعت ۲۴ به مدت ۶ ساعت با اختلال همراه است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تمامی خدمات تأمین اجتماعی تا ۶ ماه آینده الکترونیکی می شود
امکان ثبت نام کاربر جدید در وی چت تعلیق شد
کمپین ۶ ماهه چین برای پاکسازی اپ ها
سری موبایل جدید موتورلا با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی عرضه می شود