سامسونگ برای آیفون های رده بالا نمایشگر ۱۲۰ هرتزی می سازد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مک رومرز، سامسونگ و یک شرکت کره‌ای دیگر در سال جاری میلادی تولید پنل‌های او ال ای دی برای آیفون‌های سری ۱۳ را آغاز کرده اند. طبق اطلاعاتی که سال گذشته فاش شد، آیفون‌های امسال شامل یک مدل آیفون ۱۳ مینی با نمایشگر ۵.۴ اینچی، آیفون ۱۲ با نمایشگر ۶.۱ اینچُ آیفون ۱۳ پرو با نمایشگر ۶.۱ اینچی و آیفون ۱۳ پرو مکس با نمایشگر ۶.۷ اینچی است.

اکنون به نظر می‌رسد سامسونگ تولید پنل‌های LTPO برای مدل‌های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس را آغاز کرده است. این نمایشگر از رفرش ریت ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کنند.

پیش از این گزارش‌های متعددی درباره عرضه فناوری ProMotion توسط اپل منتشر شده است. فناوری مذکور نخستین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی در آی پد پرو عرضه شد و همچنین در آیفون ۱۲ سال گذشته نیز وجود داشت.

این فناوری رفرش ریت نمایشگر را به ۱۲۰ هرتز ارتقا می‌دهد. این درحالی است که حداکثر رفرش ریت نمایشگرهای فعلی ۶۰ هرتز است.

پیش بینی می‌شود سری آیفون ۱۳ در نیمه دوم سال جاری میلادی عرضه شود و اپل تصمیم دارد نمایشگرهایی با رفرش ریت ۱۲۰ هرتز را برای دونسخه رده بالای این سری عرضه کند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ششمین دوره مسابقات چالش‌های فناوری اطلاعات برگزار می شود
تبریک دبیر شورای عالی فضای مجازی به رئیس جمهور منتخب
حمایت از حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ
قدردانی مدیرعامل مخابرات از خانواده بزرگ مخابرات کشور