سامسونگ گوشی ۵G ارزان قیمت می سازد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تک رادار، یکی از بزرگترین سوالات کاربران موبایل درباره گسترش اینترنت ۵G مربوط به زمان عرضه دستگاه هایی ارزان است که همه کاربران بتوانند از آنها استفاده کنند.

در حال حاضر موبایل هایی مانند «وان پلاس ۷Pro» و «اوپو Reno ۵G» قیمت بالایی دارند. اما به نظر می رسد سامسونگ به زودی موبایلی ارزان مجهز به فناوری ۵G عرضه می کند.

طبق گزارش وب سایت Galaxy Club سامسونگ مشغول ساخت موبایل Galaxy A۹۰ است. این موبایل هم اکنون در شبکه اینترنت ۵G آزمایش می شود و با توجه به نام آن به نظر می رسد یک موبایل ارزان قیمت ۵G باشد.

هنوز مشخص نیست این اطلاعات چطور نشت کرده اما طبق گزارش وب سایت Galaxy A۹۰ مجهز به یک دوربین اصلی ۳۲ مگاپیکسلی است. علاوه بر آن یک دوربین ۸ مگاپیکسلی دیگر نیز دارد. در این گزارش به وجود دوربین سوم اشاره نشده است. از سوی دیگر هنوز معلوم نیست در این موبایل از دوربین پاپ آپ Galaxy A۸۰ استفاده می شود یا خیر.

به هرحال به نظر می رسد Galaxy A۹۰ مشابهت‌های زیادی با سامسونگ Galaxy A۷۰ دارد که به تازگی عرضه شده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تکمیل زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت
اجرای طرحی برای آرشیو کردن بخش زیادی از اینترنت
دانش فنی کافی برای تولید صنایع مخابراتی در کشور وجود دارد
نقشه راه هوافضا در «جهش تولید» تدوین می شود