سایت کرونای گوگل ربطی به تبلیغات ترامپ نداشت


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزمودو، این وب سایت اطلاعاتی در مورد ویروس یادشده و مراکز درمانی آمریکا برای مراجعه مبتلایان در دسترس عموم قرار می‌دهد، اما بسیاری از امکاناتی که ترامپ وعده داده بود در سایت یادشده وجود ندارد.

ترامپ وعده داده بود سایت کرونای گوگل یک وب سایت ملی باشد که کنترل و نظارت بر این بیماری و شناسایی مبتلایان را تسهیل کند. وی همچنین مدعی شده بود ۱۷۰۰ مهندس گوگل مشغول کار بر روی این وب سایت هستند. اما بلافاصله بعد از این ادعاها گوگل با صدور بیانیه‌ای بدون اشاره به نام ترامپ آنها را تکذیب کرد.

سایت گوگل بیشتر یک سایت اطلاع رسانی است که شیوه‌های مقابله و پیشگیری از کرونا را با استناد به منابع سازمان بهداشت جهانی و مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا آموزش می‌دهد و ابزاری را برای تداوم کار و فعالیت در اختیار افراد، معلمان و صاحبان کسب و کار قرار می‌دهد.

مهم‌ترین نکته این است که سایت یادشده حاوی هیچ پرسشنامه‌ای نیست که کاربران با پرکردن آن بتوانند از بیماری یا عدم بیماری خود مطلع شوند و سپس به نزدیک ترین مرکز درمانی به خود هدایت شوند. بنابراین صحبت‌های ترامپ در این زمینه بیشتر یک ژست تبلیغاتی برای فعال نشان دادن دولت این کشور برای مقابله با کرونا قلمداد می‌شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

فعالیت یک میلیون و ۳۰۰ هزار سایت با هویت ایرانی
قانون جدید استرالیا برای فیس بوک و گوگل تصویب شد
مشارکت ۱۰ میلیارد ریالی ایرانسل در یاری به زلزله‌زدگان «سی‌سخت»
خرید و فروش اطلاعات اصالت‌سنجی سیستم های رایانه‌ای