سرپرست جدید پژوهشگاه فضای مجازی منصوب شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه فضای مجازی، در حکمی که از سوی ابوالحسن فیروزآبادی برای حسین مطلبی صادر شده، آمده است: «نظر به شایستگی و تجارب ارزشمند جنابعالی در امور پژوهشی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست پژوهشگاه فضای مجازی منصوب می‌شوید. امیدوارم با بهره گیری از توان کلیه دستگاه‌ها، مؤسسات و سازمان‌ها و بهره مندی از تجربه و توان علمی و تخصصی همکاران این پژوهشگاه در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

پیش از این عبدالحسین کلانتری رئیس پژوهشگاه فضای مجازی بود که هم اکنون معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم شده است.

دکتر مطلبی پس از پایان دوره کارشناسی ارشد خود در رشته فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه قم با رتبه نخست، موفق به پذیرش در رشته دکترای کلام اسلامی از همین دانشگاه با سهمیه استعداد درخشان شده و در این مقطع نیز موفق به کسب رتبه نخست شده است.

از سوابق وی می‌توان به مدیریت گروه مطالعات بنیادین پژوهشگاه فضای مجازی، ریاست شورای دانشی فلسفه و الهیات دانشگاه آزاد واحد الکترونیک، دبیری میز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در مرکز تحقیقات راهبردی ستاد کل نیروهای مسلح و نظارت علمی گزارش‌های علمی در مرکز ملی فضای مجازی اشاره کرد.

از مهم‌ترین حوزه‌های پژوهشی مطلبی نیز می‌توان به فلسفه هوش مصنوعی، هستی شناسی و معرفت شناسی فضای مجازی، علوم شناختی، فلسفه سیاست و … اشاره کرد.

وی همچنین داوری مجلات علمی و همایش‌های مختلف را بر عهده داشته و تاکنون چند جلد کتاب در زمینه فضای مجازی به تألیف و ترجمه رسانده است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بکارگیری تجربیات ارتش در بومی‌سازی تجهیزات نرم‌افزاری وسخت‌افزاری
تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار