سناتورهای آمریکایی خواهان تحقیقات درباره دو شرکت چینی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، دو سناتور آمریکایی از کمیسیون فدرال مخابرات(FCC) خواسته اند تا درباره دو شرکت چینی و ادامه فعالیت آنها در آمریکا تحقیق کند.

  چاک اشمور و تام کاتن سناتورهای آمریکایی هستند که  خواهان بررسی اجازه نامه ای هستند که شرکت های «چاینا تلهکام» و «چاینا یونیکام» با کمک آن می توانند از شبکه های موبایل در آمریکا استفاده کنند.سناتورها بیم آن دارند که شرکتهای چینی  با سواستفاده از دسترسی به شبکه های آمریکا، اقدام به خرابکاری کنند.

این در حالی است که کمیسیون مخابرات فدرال در ماه می درخواست شرکت «چاینا موبایل» را برای حضور در آمریکا به عنوان یک تهیه کننده سرویس های مخابراتی رد کرد. دلیل این امر نیز اجرای قوانین و ریسک های امنیتی بالا اعلام شد.

 دو سناتور آمریکایی در نامه خود هشدار داده اند «چاینا تلکهکام» و «چاینا یونیکام» تهدیدهایی برای آمریکا به حساب می آیند و احتمال دارد مسیر انتقال اطلاعات را طوری تغییر دهند که از شبکه های چین گذر کند.

البته کمیسیون مخابرات فدرال از هم اکنون مشغول تحقیقات درباره دو شرکت مخابراتی چینی مذکور است. 


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

دلایل نمایش خوشبختی در فضای مجازی بررسی می شود
نحوه قفل کردن گوشی سن و جنسیت شما را مشخص می کند
شبکه ملی اطلاعات تضمین کننده سلامت اطلاعات است
مرکز پاسخگویی به مشترکان مخابرات مختل می شود