سند راهبردی فعالسازی صنعت بیمه در بخش فضایی کشور تدوین می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی براری در اینستاگرام نوشت: پیگیری ایجاد کد صنعت بخش فضایی کشور در تعامل با وزارت صمت به منظور ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز شکل گیری صنعت فضایی کشور از موارد مهمی بود که در جلسه با همکارانم در معاونت توسعه و برنامه ریزی راهبردی سازمان فضایی ایران بر آن تاکید داشتم.

رئیس سازمان فضایی ایران افزود: در این جلسه بر اجرای ۴ مورد تاکید و مقرر شد تحقق این موارد نیز در جلسات مستمری که با معاونت توسعه و برنامه ریزی راهبردی سازمان فضایی ایران برگزار می شود، مورد پایش قرار گیرد.

به گفته وی، تدوین سند راهبردی فعالسازی صنعت بیمه در بخش فضایی کشور و راهکارهای اجرایی آن و پیگیری تصویب ساختار سازمانی براساس بازنگری های صورت گرفته مبتنی بر توسعه زنجیره ارزش صنعت فضایی در تمامی ارکان آن از جمله این موارد است.

معاون وزیر ارتباطات بر تداوم حضور فعال سازمان فضایی ایران در جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ارتقاء فعالیتهای سازمان در این حوزه از طریق اجرای برنامه های بهبود با مشارکت تمامی ارکان این سازمان تاکید کرد و تداوم حضور فعال سازمان فضایی در جایزه دولت الکترونیک و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی را از دیگر موارد مورد پیگیری برشمرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تفاهم‌نامۀ ایرانسل و صقا برای ایجاد زیرساخت خودروهای متصل
تقدیر جشنواره خیرین مدرسه‌ساز از ایرانسل
«نوآوری در آینده سالمندان با ICT » به چالش کشیده می شود
تقدیر از همراه اول در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز