سه پروژه راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت رونمایی می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، آئین رونمایی از پروژه‌های ملی و راهبردی شرکت ارتباطات زیرساخت با حضور عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ابوالحسن فیروزآبادی رئیس مرکز ملی فضای مجازی و پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما فردا چهارشنبه چهارم اسفندماه برگزار می‌شود.

در این مراسم از نقشه راه افزایش ظرفیت بین‌الملل در مسیر تبدیل‌شدن ایران به هاب ترانزیت دیتا در منطقه و تبادل قرارداد توسعه شبکه انتقال کشور به ظرفیت ۲۰ ترابیت با استفاده از توان داخلی رونمایی خواهد شد.

همچنین در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری برای حفظ استقلال پخش سراسری سازمان صداوسیما از ماهواره‌های خارجی و همچنین اهداف و سیاست‌های کلی نظام، به‌منظور بهره‌مندی مردم به‌خصوص در مناطق محروم و دورافتاده از پوشش شبکه‌های رادیو و تلویزیون صداوسیما پروژه راهبردی «سیگنال‌رسانی زمینی صداوسیما به تمام نقاط کشور» به بهره‌برداری خواهد رسید.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد