سومین جشنواره تبلیغات ایران ۹ اسفند ماه برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

رسانه تبلیغات - مجری تبلیغات۰


بدون دیدگاه

سومین جشنواره تبلیغات ایران ۹ اسفند ماه برگزار می شود

.

● “سومین دوره جشنواره تبلیغات ایران” ۹ اسفند ماه سالجاری با حضور شرکتهای تبلیغاتی سراسر کشور و روابط عمومی ها با موضوع “خلاقیت، اثربخشی و انتخاب مشتری و در دانشگاه تربیت مدرس” برگزار خواهد شد.
هوشمند سفیدی، رئیس جشنواره تبلیغات ایران با اعلام این موضوع گفت: در قالب این جشنواره برترین آثار تبلیغاتی کشور در قالب ۴۰ رسانه تبلیغی و در حدود ۱۲۰ اثر انتخاب شده و به آنها شاهین و لوح افتخار اعطاء خواهد شد.
وی افزود: آثار مورد نظر شرکتهای تبلیغاتی، برندها و روابط عمومی ها از اول بهمن تا پایان ماه مذکور دریافت و در فرآیند داوری قرار خواهد گرفت.
سفیدی با اشاره به اینکه در این دوره جشنواره نیز از دو چهره ماندگار تبلیغات ایران تجلیل خواهد شد افزود: بخش ویژه جشنواره به مصرف بهینه انرژی شامل سوخت (بنزین، گاز) آب و برق اختصاص خواهد داشت.
وی همچنین از برگزاری چهار کارگاه آموزشی همزمان در ۹ اسفند در موضوعات تبلیغات دیجیتال، تبلیغات در دنیای معاصر، تدوین کمپین تبلیغاتی و خلاقیت در تبلیغات خبر داد.

@DonyaeTablighat

aaaaaaa - نقد تبلیغات


[تعداد: ۰    میانگین: ۰/۵]./پایان
دنیای تبلیغات، رسانه تخصصی تبلیغات و برند در تلگرام را دنبال کنید


Print Friendly and PDF

برای دریافت آخرین مطالب، اخبار و تحلیل های دنیای تبلیغات پست الکترونیک خود را در کادر روبرو وارد نمایید و ایمیل ارسالی را تائید نمایید تا هیچ مطلبی را از دست ندهید!کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

وبینار «ماهواره‌ها چگونه زندگی بشر را بهتر می‌کنند» برگزار می شود
فروش نمونه اولیه یک موبایل بازی رایانه ای به قیمت ۳۴ دلار
اقدامات مایکروسافت برای صرفه جویی در مصرف آب
حمله باج افزاری به ۵۴۰ هزار داور ورزشی در آمریکا