سیزدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران برگزار می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، وحید یزدانیان رئیس این پژوهشگاه، سیزدهمین کنفرانس علمی فرماندهی و کنترل ایران (C۴I) را یکی از مهم‌ترین رویدادهای علمی کشور دانست و از برگزاری این رویداد با شعار «فرماندهی و کنترل، فناوری‌های نو، پیشرفت ملی» در بهمن ماه سال جاری و به میزبانی پژوهشگاه ICT خبر داد.

وی با بیان این که هدف از برگزاری این کنفرانس، گسترش فرهنگ و پیشرفت مبانی نظری، کاربردی و توسعه‌ای این حوزه است، افزود: پژوهشگاه ارتباطات به عنوان میزبان این رویداد مهم، از تمامی پژوهشگران، متخصصان، فناوران و صاحبنظران مراکز تحقیقاتی، علمی، دانشگاهی، صنعتی و مدیریت کشور دعوت می‌کند با ارسال مقالات و دستاوردهای علمی، فنی و مدیریتی خود در این رویداد مشارکت کنند.

به گفته یزدانیان، این کنفرانس محمل خوبی برای علاقه‌مندان به مباحث علمی فرماندهی و کنترل است چرا که در آن، علاوه بر ارائه مقالات و ارائه سخنرانی‌های علمی، نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی و تخصصی نیز برگزار می‌شود.

رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به محورهای این کنفرانس ادامه داد: این کنفرانس در ۷ محور برگزار می‌شود که هر محور دارای چند زیر محور است. مبانی نظری، اصول و سیاست‌های فرماندهی و کنترل، توسعه علوم و فناوری‌های نوظهور، فرماندهی و کنترل، امنیت در چرخه‌های فرماندهی و کنترل، شبکه ملی اطلاعات، فرماندهی و کنترل، توسعه زیرساخت‌های مؤثر بر ارتقا نظام فرماندهی و کنترل، فرماندهی و کنترل در فضای سایبری و نیز هوشمندسازی در نظام فرماندهی و کنترل محورهای ۷ گانه این کنفرانس است که هر کدام نیز شامل چندین زیر محور هستند.

وی گفت: انتظار می‌رود در هر یک از این محورها، شاهد ارائه مقالات و دستاوردهای علمی، فنی و مدیریتی مطلوبی باشیم.

سیزدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای ارسال آثار یا پیشنهادات خود در محورهای هفتگانه کنفرانس تا ۱۵ آذر ماه و پیشنهاد برگزاری کارگاه آموزشی و یا تخصصی نیز نهایتاً تا ۲۰ آذر از طریق پست الکترونیکی c۴i۲۰۲۱@itrc.ac.ir و یا وب سایت www.itrc.ac.ir/c۴i۲۰۲۱ اقدام کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

آئین‌نامه داخلی کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال به تصویب رسید
راه اندازی ۵G در آمریکاشرکت های هواپیمایی بین المللی را ترساند
تعرفه و مدل مهندسی شبکه ملی اطلاعات اصلاح می شود
وان پلاس ۲ تلویزیون هوشمند اندرویدی عرضه می کند