شبکه اینترنت داخلی تا نیمه نخست سال آینده بازسازی می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، صادق عباسی شاهکوه با اعلام اینکه شبکه IP تا نیمه نخست سال آینده بازسازی می شود، گفت: شبکه زیرساخت، هسته اصلی شبکه ملی اطلاعات است و به همین دلیل برای افزایش کیفیت و پایداری شبکه باید ایستگاههای ارتباطی ما از استاندارد بالایی برخوردار باشند.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید براینکه تعریف و الزامات پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات، در شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسیده است خاطرنشان کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت باید بخش عمده ای از این الزامات را پیاده سازی کند.

وی بر لزوم رشد و توسعه بخش خصوصی در این زمینه تاکید کرد و گفت: در فعالیتهایی مثل راه اندازی شبکه تحویل محتوا (CDN) و نیز پیام رسان های اجتماعی داخلی بخش خصوصی می تواند فعالیت کند که در این زمینه شرکت ارتباطات زیرساخت می تواند با اختصاص فضا و ارائه امکانات فنی و سایر تسهیلات به این پروژه ها کمک کند و به نوعی بازوی دولت در این عرصه باشد.

عباسی شاهکوه با بیان اینکه وضعیت و موقعیت شرکت ارتباطات زیرساخت، این فرصت را در اختیار قرار می دهد که با هزینه کمتر و کیفیت بالاتر خدمات مطلوب را به اپراتورها ارائه کنیم، اظهار کرد: برای تامین نیاز به روز مشتریان، بازسازی شبکه سوئیچ با استفاده از سیستم های مدیریت یکپارچه (IMS) در برنامه کاری ما قرار دارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

مدرسۀ ایرانسل برای سیل‌زدگان خوزستان افتتاح شد
چین درباره گوگل تحقیق می کند
توئیتر حساب کاربری دولت مجارستان را تعلیق کرد
معرفی بهترین کشورها در دورکاری ایام کرونا