شناسایی سارقان ۱۹ میلیون دلاری آیفون در نیویورک


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی نت، شش عضو این گروه تا به امروز دستگیر شده اند. اولین بار پلیس در ماه آوریل موفق به شناسایی برخی از این افراد شد. البته خلافکاران مذکور جرائم مختلف دیگری نیز داشته اند که از ارسال نامه های الکترونیک فریبنده و دروغین تا جعل و سرقت هویت را در بر می گیرد.

با توجه به قیمت بالای گوشی آیفون و محبوبیت آن در میان اقشار ثروتمند، سرقت این گوشی هوشمند در نقاط مختلف آمریکا و به خصوص نیویورک بسیار متداول است. قیمت برخی مدل های این گوشی در بازار به ۱۴۵۰ دلار نیز می رسد.

در ماه های گذشته دو گروه تبهکار دیگر در نیویورک و اورگان آمریکا با اتهامات مشابه شناسایی شدند. گروه اول آیفون هایی به ارزش بیش از یک میلیون دلار را سرقت کرده بود و گروه دوم با فروش آیفون های تقلبی صدهاهزار دلار پول به جیب زده بود.

هنوز تعداد دقیق افرادی که به علت این فعالیت های تبهکارانه آسیب دیده و گوشی هایشان را از دست داده اند، مشخص نشده است. قرار است اعضای این گروه شش نفره به زودی محاکمه شوند. برخی از این افراد فعلاً با قرار وثیقه صدهزار دلاری آزاد هستند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

تعلیق فروش کارخانه تولید تراشه انگلیس به چین
دومین تحقیقات انگلیس از تبلیغات گوگل آغاز شد
ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند