شناسایی فرصت‌های اقتصادی حوزه فضایی/شکل‌گیری استارت‌آپ‌های هوافضا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی براری با اشاره به حضور در جمع اعضای هیئت علمی، اساتید و دانشجویان گروه هوافضای دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران، در اینستاگرام نوشت: باور داریم که دانشجویان و متخصصان خلاق، با انگیزه و پرشور این حوزه مهمترین سرمایه ما برای توسعه فناوری فضایی کشور هستند و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا سهم حوزه فضایی را در بازارهای اقتصادی افزایش دهیم.

رئیس سازمان فضایی ایران اضافه کرد: با شناسایی فرصت‌های اقتصادی حوزه فضایی و ایجاد بازارهای مناسب برای آن، در تلاش هستیم تا بستر را برای شکل‌گیری استارت‌آپ‌های بخش فضایی کشور، توسط دانشجویان خلاق و با انرژی فراهم کنیم تا هم در حوزه توسعه فناوری و هم در حوزه خدمات فناوری فضایی، شاهد ایجاد اشتغال مناسب برای آنها باشیم.

وی با اشاره به برنامه‌های سازمان فضایی ایران گفت: این تعاملات و ارتباطات مستقیم را با دانشجویان و اساتید رشته هوافضا افزایش خواهیم داد و دوشادوش هم آینده‌ای روشن را در این حوزه رقم خواهیم زد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

روسیه از واتس‌اپ شکایت می‌کند
طرح صیانت تا اجرا چند گام دیگر دارد/حضور فعالانICT در تصویب نهایی
دفتری هم در ایران تأسیس نشود از مسدودسازی خبری نیست
فیس بوک و گوگل واکسیناسیون کارمندان را اجباری کردند