شناسایی ۸۸ مبتلا به کرونا در یک انبار آمازون در مینه سوتا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ان بی سی نیوز، انبار کالای مذکور در شهر شاکوپی در جنوب غربی مینیاپلیس قرار دارد. در این شهر بیش از ۴۱ هزار نفر زندگی می‌کنند.

شناسایی این افراد در یک بازه زمانی ۷۰ روزه صورت گرفته است. در انبار مذکور حدود هزار کارمند آمازون مشغول به کار هستند و بنابراین از هر ۱۲ فرد شاغل در انبار یادشده یک نفر آلوده به ویروس کرونا است.

گزارش ابتلای افراد به کرونا در این انبار از ۴ آوریل تا ۱۴ ژوئن اتفاق افتاده و بنابراین افراد یادشده از اواخر آوریل تا اواسط می به کرونا مبتلا شده‌اند. پیش از این در یک کارخانه بسته بندی گوشت در کلداسپرینگ مینه سوتا نیز ۱۹۴ کارمند مبتلا به کرونا شناسایی شده بودند.

در مجموع ۱۸۷ کارمند آمازون در ایالت مینه سوتا به ویروس کرونا مبتلا هستند و با توجه به سیاست‌های کاری سختگیرانه آمازون بسیاری از این افراد مجبور شده‌اند برای از دست ندادن شغل خود به طور مرتب در محل کار حاضر شوند و همین مساله به شیوع ویروس کرونا در بسیاری از نقاط آمریکا کمک کرده است. آمازون تا به حال حاضر نشده آمار دقیقی در مورد تعداد کل کارکنان خود که به کرونا مبتلا شده‌اند، ارائه دهد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

گوگل فعالیت کاربران را در اپلیکیشنها بدون اجازه رصد می کند
ضرب الاجل انگلیس برای پایان همکاری با هواوی
۳۱ پروژه در سامانه تقاضا و عرضه پژوهش به اتمام رسید
خلا شبکه ملی اطلاعات در حفاظت از داده/ نقش پیام رسانها در امنیت