شنیدن ۱۰۰ ساعت موسیقی با موبایل بدون نیاز به شارژ


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مک رومرز، شرکت «انرجایزر» که برای تولید باتری مشهور است، در این اواخر اعلام کرده بود انبوهی از موبایل ها را رونمایی می کند که یکی از آنها باتری ۱۸ هزار میلی آمپری دارد.

 درهمین راستا این شرکت اکنون موبایل های خود را کنگره جهانی موبایل به نمایش گذاشته است.

موبایل  Energizer Power Max P۱۸K Pop   بسیار حجیم است و به نظر می رسد پاوربانکی با یک نمایشگر باشد!  به هرحال باتری ۱۸ هزار میلی آمپری این دستگاه ۵ برابر باتری ۳۱۷۴ میلی آمپری  آیفون XS Max است.

 طبق اطلاعات موبایل مذکور مجهز به سیستم عامل اندروید ۹.۰ است  و ۱۸ میلی متر ضخامت دارد. اما در تصاویر به نظر می رسد ضخامت آن بسیار بیشتر از ۱۸ میلی متر باشد. وزن دستگاه نیز اعلام نشده اما تصور می شود حدود یک پوند باشد.

به هرحال  Energizer Power Max P۱۸K Pop با چنین باتری را می توان چند روز بدون شارژ استفاده کرد. از سوی دیگر عمر باتری آن نیز با موبایل های موجود در بازار قابل مقایسه نیست.   

شرکت تولید کننده ادعا می کند کاربر بدون نیاز به شارژ می تواند ۲ روز ویدئو تماشا کند، به مدت ۱۰۰ ساعت موسیقی گوش کند یا ۹۰ ساعت با تلفن مکالمه انجام دهد.

اما بقیه مشخصات این دستگاه چندان  جالب نیستند.   Energizer Power Max P۱۸K Pop مجهز به یک تراشه مدیاکور ۲ گیگاهرتزی است اما ضد آب و ضد ضربه نیست.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

توافق جدید کشورهای G7 چگونه آینده حکمرانی داده را تغییر می دهد
شناسایی گسل‌ها و فرونشست‌ها ماهواره‌ای می‌شود
اطلاعیه مرکز ملی فضای مجازی درباره حمله سایبری به سامانه سوخت
تمام زیرساخت‌های ارتباطی کشور بدون مشکل در حال خدمات‌رسانی هستند