صادرکنندگان خدمات فناوری اطلاعات توانمند می‌شوند


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری، با برگزاری یک رویداد فناورانه که با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد، صادرکنندگان خدمات فناوری اطلاعات توانمند می‌شوند. «وبینار انتقال تجربه در زمینه صادرات خدمات فناوری اطلاعات»، ۲۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

در بازار فناوری اطلاعات، خدمات و محصولات متنوعی در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم‌افزارها و غیره در اختیار کاربران شبکه قرار می‌گیرد. خدماتی که به دلیل توسعه فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی مشتریان زیادی دارد و هر روز بر تعداد و نوع این خدمات افزوده می‌شود.

وبینار انتقال تجربه در زمینه صادرات خدمات فناوری اطلاعات با توجه به اهمیت این حوزه فناوری در محورهای مختلفی مانند «بررسی راه‌کارهای صادرات در حوزه خدمات فناوری اطلاعات»، «فروش محصول بر بستر مارکت پلیس‌ها»، «چالش‌های انتقال درآمدهای ارزی»، «استانداردهای مورد نیاز برای ورود به بازارهای بین‌المللی» و «شناسایی فرصت‌های موجود برای ایران در بازار صادرات خدمات فناوری اطلاعات» برگزار می‌شود.

این وبینار با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری برگزار می‌شود.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اسنپ چت مدیر ایمنی پلتفرم استخدام کرد
فیس بوک از آسیب اینستاگرام به نوجوانان آگاه بوده است
ضرورت استفاده از ظرفیت ارتباطات روستایی برای توسعه اقتصاد دیجیتال
برگزاری پنجمین کنفرانس مهندسی مخابرات ایران با حمایت ایرانسل