ضرورت استفاده از فناوری‌های نوین پستی برای ایجاد رفاه مردم


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی درجلسه شورای معاونین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که در شرکت ملی پست برگزار شد، گفت: در حوزه مسئولیتمان هم در برابر خداوند و مردم مسئولیم و باید با استفاده از فناوری‌های نوین برای نوسازی سرویس هایی که برای مردم رفاه ایجاد می کند، اقدام کنیم.

وی یکی از پیشانی های مهم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را موضوع پست عنوان کرد و افزود: صندوق های پستی هم اکنون حذف شده اند و تنها به عنوان نوستالژی در ذهن ها باقی مانده اند. بنابراین مردم باید برای دریافت خدمات به دفاتر پیشخوان و مراکز پستی مراجعه کنند. همه اینها یعنی ما باید به روش های نوین روی بیاوریم و به شیوه های نوین در ارائه خدمات پستی فکر کنیم.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: مساله بعدی در ارتباط با بحث USO (ارائه خدمات ارتباطی اجباری در مناطق محروم ) است و پست باید خدمات پستی را به همه مردم حتی در مناطق محروم که زیان‌ده هم باشد، ارائه کند.

آذری جهرمی با تاکید بر قانونمندی در قرادادهای حوزه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: پست توانمندی و ظرفیت بسیار زیادی دارد و می تواند نقش های بهتری را ایفا کند و همه باید تلاش کنیم که ارتقا در این مجموعه رخ دهد.

وزیر ارتباطات با تاکید بر رسیدگی بر وضعیت کارکنان شرکت پست، گفت: باید برای ارتقای معیشت پرسنل و کارکنان پست هرچه سریعتر اقدامات لازم صورت گیرد.

 در جلسه شورای معاونین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین نعمتی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست گزارشی از روند پیشرفت پروژه یکسان سازی آدرسهای پستی برمبنای اطلاعات جغرافیایی (GNAF) ارائه کرد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

بررسی تغییر نرخ مکالمات موبایل و پیامک
مشخصات کامل گوشی وان پلاس نورد فاش شد
فیس بوک تبلیغات سیاسی را ممنوع می کند
ائتلاف جهانی بر ضد کرونا با هوش مصنوعی