طرح حمایت از کودکان در فضای مجازی رونمایی می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، خسرو سلجوقی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران و مجری طرح حمایت از کودک در فضای مجازی، دراین باره اظهار داشت: این طرح از ۲۰ اسفندماه جاری آغاز و طی مدت یک سال ، اهداف و برنامه‌های تعریف‌شده در این حوزه را پیاده‌سازی می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از اهداف کلان تا سال ۱۴۰۰ و پایان سال ۲۰۲۰ فراهم شدن فضای غنی از اطلاعات در سپهر اطلاعاتی کودک از طریق رشد خوشه اقتصادی محتوا و خدمات فناوری اطلاعات در حوزه کودک است که طرح ۲۰ تا ۲۰، در جهت تحقق بخشی از این اهداف اجرایی می‌شود.

عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران بابیان اینکه آمارهای به‌دست‌آمده در مطالعات و نحوه استفاده و نوع کاربردهای فناوری اطلاعات برای کودکان، بیانگر لزوم داشتن برنامه‌ای مشخص برای این حوزه است تصریح کرد: در آیین افتتاح طرح ۲۰ تا ۲۰ با حضور مسئولان کشوری علاوه بر اعلام برنامه‌های عملیاتی طرح، رونمایی از وبگاه طرح ، رونمایی از اولین پیمایش جامع رفتارهای مصرفی کودک در فضای مجازی و رونمایی از اولین گاه‌شمار مصور مناسبت‌ها و زندگی‌نامه‌های چهره‌های ماندگار کودک صورت خواهد گرفت.

به گفته وی، در این مراسم، کاشت درخت طوبی دانش در فضای حقیقی، به همراه رونمایی از درخت طرح ۲۰ تا ۲۰ در فضای مجازی نیز عملیاتی خواهد شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

حمایت از ایده های هوش مصنوعی برای تحلیل متون کتابخانه‌ای
ارتباط تلفنی مشترکان ۶ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود
لنز ایرانسل میزبان اجرای آنلاین نمایش «زخم مدینه»
ترامپ مغضوب کدام شبکه های اجتماعی شد