ظرفیت‌ مخابرات در حمایت از ورزشهای همگانی به‌کار گرفته می‌شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت مخابرات ایران، سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در راستای گسترش همکاری‌های دوجانبه در حمایت از ورزش قهرمانی و همگانی و استفاده از ظرفیت های شبکه مخابرات برای تحقق این موضوع، دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار صدری با اشاره به حجم بالای نیروی انسانی و لزوم سلامت جسم و روح مجموعه مخابرات ایران گفت: باید توجه ویژه‌ای به امر سلامت و ورزش داشته باشیم که دستیابی به این مهم، رشد و توسعه جامعه و شرکت مخابرات را به همراه دارد.

وی با تاکید براینکه برای همکاری بلندمدت و تعاملی با کمیته ملی المپیک باید از ظرفیت‌های دوسویه موجود بهره برد، استفاده از سرویس‌های ارزش‌افزوده توسط کمیته ملی المپیک را گامی جهت ارتقاء فرهنگ عمومی ورزش دانست.

در این دیدار رئیس کمیته ملی المپیک نیز بر افزایش راه‌های همکاری و مشارکت با مخابرات تاکید کرد و گفت: شرکت مخابرات ایران با وجود جایگاه وسیع، مؤثر و سازنده خود در سطح کشور، حامی بزرگی برای تحقق امر ورزش قهرمانی و عمومی است و امیدواریم این دو مجموعه حمایت و همکاری خوبی در آینده نیز داشته باشند.

در این نشست دو طرف به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در این زمینه و در راستای تعامل بهتر و موثرتر تاکید کردند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

نماینده وزارت ارتباطات در کمیته مقابله با گردوغبار تعیین شد
تست تعیین مرکز جرم ماهواره «پیام» با موفقیت انجام شد
کشف ۲۸ پدیده گرد و غبار با ماهواره‌/ مدیریت بحران با سنجش از دور
جزئیات ثبت اطلاعات تلفن همراه مسافری/نحوه ثبت گوشیهای دوسیم کارته