عرضه بیش از ۲۰۰ ایموجی جدید در سال ۲۰۱۹


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ا زمک رومرز، «کنسرسیوم یونی کد» ایموجی های جدید  را تایید کرده است و به این ترتیب در سال جاری میلادی بیش از ۲۰۰ ایموجی جدید برای سیستم عامل iOS عرضه می شوند.

  Emojipedia فهرست کاملی از ایموجی هایی  ۲۰۱۹ را در اختیار دارد. این ایموجی ها عبارتند از  فلامینگو، سمور آبی، وافل، حیوان تنبل، قلب سفید، افرادی که دست های یکدیگر را گرفته اند، یک تکه یخ، اورانگوتان، فلافل و  غیره.

در سال ۲۰۱۹ میلادی ایموجی های جدید نشاندهنده افراد دچار معلولیت مختلف نیز عرضه می شود، مانند ایموجی فردی که روی صندلی چرخ دار نشسته، یا سگ راهنما برای افراد نابینا و ایموجی افراد ناشنوا.

به هرحال  با در نظر گرفتن ایموجی هایی با جنسیت ها و رنگ پوست های مختلف، در کل ۲۳۰ ایموجی جدید عرضه می شود. همچنین از این تعداد حدود ۵۹  کاراکتر، ایموجی جدید هستند.

 هم اکنون که «کنسرسیوم یونی کد» فهرست ایموجی های ۲۰۱۹ میلادی را تایید کرده، تولید کنندگان تلفن هوشمند، شبکه های اجتماعی می توانند کاراکترهای جدید را اضافه کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

اطلاعیه مرکز ملی فضای مجازی درباره حمله سایبری به سامانه سوخت
تمام زیرساخت‌های ارتباطی کشور بدون مشکل در حال خدمات‌رسانی هستند
وزارت دادگستری آمریکا از اپل شکایت می کند
لاوصولی ۳۳ میلیارد تومان از مطالبات شرکت ارتباطات زیرساخت