عرضه قدرتمندترین نمایشگر دل برای علاقمندان به بازی


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیجیتال ترندز، شرکت دل هم برای برآورده کردن این نیاز نمایشگرهای مافوق تخت تازه ای عرضه کرده که به طور ویژه برای جلب نظر علاقمندان به بازی های ویدئویی تولید شده اند و از سرعت و وضوح بی سابقه ای برخوردارند.

نرخ تازه سازی تصویری بسیار بالا معادل ۱۵۵ هرتز، وضوح و دقت بصری ۱۴۴۰ پیکسل، تولید در دو مدل ۲۴ و ۲۷ اینچی و بهره مندی از فناوری فری سینک از جمله مزایای نمایشگرهای جدید دل محسوب می شود.

مدل ۲۷ اینچی این نمایشگر ۲۷۱۹DGF نام دارد که از یک شاسی بلند و حرفه ای نیز برخوردار است. قاب دور نمایشگر ۲۷۱۹DGF نیز بسیار باریک است که زیبایی آن را دوچندان می کند. دقت نمایشگر یادشده ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل بوده و دارای پورت های HDMI ۲.۰  و  DisplayPort است.

زاویه دید ۱۷۰ درجه مشاهده دقیق تصاویر را حتی از کناره های آن ممکن می سازد. پنچ پورت یو اس بی و یک پورت شارژ USB BC ۱.۲ و در نهایت سه پورت USB ۳.۰ برای این نمایشگر در نظر گرفته شده است. قیمت این نمایشگر ۵۵۰ دلار است.

مدل ۲۴ اینچی نیز که ۲۴۱۹HGF نام دارد، با دقت ۱۰۸۰ پیکسل و نرخ تازه سازی ۱۴۴ هرتز عرضه شده و دارای دو پورت HDMI ۱.۴، DisplayPort ۱.۲ و سه پورت USB ۳.۰ است. قیمت این نمایشگر ۳۲۰ دلار است.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

چهار دلیل برای توسعه خط محصول
حفظ گونه‌های در معرض انقراض با بیوتکنولوژی
آزادسازی تلفن بین الملل درسال ۹۸/کاهش هزینه وافزایش کیفیت مکالمات
ارتباط تلفنی ۳ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود