عکس موبایل تاشوی موتورلا منتشر شد


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گیزموچاینا، پیش بینی می شود موتورلا مدل جدید سری موبایل ریزر صدفی شکل را امسال معرفی کند.

اکنون گزارشی جدید نشان می دهد نام رمز موبایل صدفی شکل ریزر « Maven» است. وب سایت ۹۱mobiles تصاویری از دستگاه را نیز منتشر کرده است.

موبایل جدید ریزر شباهت زیادی به یک موبایل تاشو تولید کننده کره جنوبی دارد که سال گذشته عرضه شد. این دستگاه اندکی جعبه ای شکل است. اسکنر اثرانگشت دستگاه نیز در بخش کناری در دکمه روشن و خاموش تعبیه شده است.

عکس موبایل تاشوی موتورلا منتشر شد

پشت دستگاه نیز تنظیمات دوربین دوتایی دیده می شود. طبق گزارش موجود دوربین اصلی دستگاه ۵۰ مگاپیکسل و دوربین دیگر ۱۳ مگاپیکسلی است. دوربین سلفی موبایل نیز ۳۲ مگاپیکسلی است در نمایشگر داخلی تعبیه شده است.

موتورلا Maven با تراشه اسنپ دراگون ۸Gen۱ فعال می شود. همچنین پیش بینی می شود موبایل مذکور با یک SoC دیگر و همراه تراشه اسنپ دراگون۸Gen۱ Plus عرضه شود.

تنظیمات حافظه داخلی دستگاه نیز RAM هشت یا ۱۲ گیگابایتی با حافظه داخلی۲۵۶ یا ۵۱۲ گیگابایتی است.

در گزارش فاش شده فقط ذکر شده موبایل یک نمایشگر تاشو +Full HD داخلی دارد. اما هیچ اشاره ای به اندازه نمایشگر داخلی یا خارجی نشده است. همچنین اطلاعاتی درباره باتری دستگاه نیز وجود ندارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
تامین سرویس‌ مورد نیاز دستگاه‌ها برای اتصال به پنجره دولت هوشمند
ابداع اپلیکیشنی برای حمل و نقل نابینایان با وسایل نقلیه عمومی
توئیتر به علت نقض حریم شخصی کاربران ۱۵۰ میلیون دلار غرامت می‌دهد