فراخوان تشویق دستگاههای دولتی برای به‌کارگیری محصولات بومی فاوا


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری در فراخوانی از تولیدکنندگان محصولات حوزه فناوری اطلاعات، خواست تا برای جایگزینی تولیدات قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی، اطلاعات محصولات خود را در اختیار این مرکز قرار دهند.

این مرکز در نظر دارد، در راستای تحقق نامگذاری امسال مقام معظم رهبری در جهت رونق تولید، اطلاعات محصولات فاوایی داخلی (اعم از محصولات سخت افزاری، نرم‌افزاری، سیستم عامل‌ها و میان‌افزارهای مورد استفاده در حوزه‌های سازمانی، افتایی و صنعتی) را که قابل رقابت و به‌کارگیری به جای محصولات خارجی هستند، جمع آوری کند.

مرکز امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (افتا) پس از دریافت و بررسی اطلاعات محصولات داخلی فاوا، سازمان‌ها و دستگاه‌های زیرساختی کشور را به به‌کارگیری این محصولات به جای محصولات مشابه خارجی تشویق و ملزم خواهد کرد.

مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری از تمامی تولیدکنندگانی که دارای محصولات افتا و فاوای برتر و یا مشابه محصولات خارجی هستند، دعوت کرده است تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی این مرکز به نشانی http://www.afta.gov.ir نسبت به تکمیل «فرم مشخصات محصول فاوایی قابل رقابت با محصولات خارجی» اقدام کنند.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

ضرورت راه‌اندازی پلتفرم‌های مشترک با کشورهای اسلامی
اپ اخبار جعلی واکسیناسیون از اپ استور حذف شد
قرار نیست ارتباط مجازی ما با دنیا قطع شود
آخرین قانون ما درباره استقلال فضای مجازی به ۱۳ سال قبل بر می گردد