فراخوان شرکت در سه رویداد مسابقه «آکادمی همراه»


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، فراخوان شرکت در سه رویداد مسابقه «آکادمی همراه» با امکان دعوت به همکاری اعلام شد.

در نخستین سری از رویداد مسابقه‌‎ها، متقاضیان می‌توانند محتوای آموزشی رویداد را مشاهده و در مسابقه آنلاین شرکت کنند تا در صورت موفقیت، علاوه بر دریافت جوایز ویژه نقدی و اعتباری به جلسه مصاحبه اختصاصی جهت همکاری دعوت شوند.

در رویداد مسابقه جاوا که دوم شهریورماه برگزار می‌شود، سعی خواهد شد بعضی مفاهیم پیچیده جاوا با زبانی غیر پیچیده معرفی شود؛ در واقع بنا بر این است کلاس‌ها و اینترفیس های جاوا بهتر شناسانده و با مسائل همزمانی و مالتی ترد بیشتر دست و پنجه نرم شود.

رویداد مسابقه جویش با الستیک نیز که سوم شهریورماه برگزار می‌شود، آشنایی با الستیک است که شرکت‌کنندگان در آن می‌توانند با توانمندی‌های بالای elasticsearch و قابلیت‌هایی که پایگاه‌های داده در بحث جستجو در اختیار ما قرار نمی‌دهند، آشنا شوند.

نهایتاً در سومین رویداد که چهارم شهریورماه برگزار می‌شود یک پروژه React به‌صورت SSR از صفر ساخته و تفاوتش با CSR بررسی می‌شود و در ادامه گام‌هایی که یک مرورگر در هر دو طی می‌کند به نمایش گذاشته می‌شود.

جزئیات بیشتر در این لینک قرار دارد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

حملات دی او اس نتیجه بخش تر و قدرتمندانه‌تر شده‌اند
دومین دوره طرح جامع «از مهارت تا اشتغال» برگزار می شود
پرونده «حاکمیت سایبری در خارج از کشور» خبرگزاری مهر ۱۰۰تایی شد
مدل‌های ارزیابی کمی و کیفی محتوای الکترونیکی بومی تدوین شد