فراخوان مشارکت در طراحی شعار / این بار، سیمان تفتان…


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

دنیای تبلیغات- امیرحسین نوریان- پس از برگزاری موفق طراحی شعار پرنسا با همراهی مخاطبان دنیای تبلیغات و ارسال بیش از ۳۵۰ شعار (برای دیدن این بخش اینجا را کلیک کنید) و اهداء جوایز از سوی کارفرما به دو برنده این مسابقه (برای دیدن تصاویر این مراسم اینجا را کلیک کنید)، این بار شرکت بزرگ صنایع سیمان زابل شعارش را با همفکری مخاطبان دنیای تبلیغات طراحی خواهد کرد. از همه شما عزیزان گرامی دعوت می شود در این پروژه همراه ما باشید.

شرکت صنایع سیمان زابل در سال ۱۳۸۹ با ظرفیت  اسمی  ۳۳۰۰ تن کلینکر و حدود ۳۸۰۰ تن انواع سیمان در روز، یکی از مدرن ترین کارخانجات تولید سیمان کشور است که در استان سیستان و بلوچستان  و بین شهر های زابل و زاهدان واقع شده است و بزرگترین واحد صنعتی این استان محسوب می گردد.

map فراخوان مشارکت در طراحی شعار / این بار، سیمان تفتان...

از ابتدای تولید، این مجموعه موفق شده با بکارگیری روش های بازاریابی منطقی و با توجه به شرایط جغرافیائی کارخانه و تولید سیمان و کلینکر با کیفیت بسیار بالا برای ۵ سال پیاپی به بزرگترین کارخانه صادر کننده سیمان ایران به افغانستان بدل شود.

استان سیستان و بلوچستان به لحاظ قومی و مذهبی به دو ناحیه سیستان و بلوچستان تقسیم می شود که در ناحیه شمالی استان، اکثریت مردم شیعه و با گویشی زابلی هستند که شهرهای مهمی چون زابل، زهک، هیرمند و محمد آباد را در خود جای داده است. ناحیه بلوچستان نیمه جنوبی استان را شامل می شود که اکثریت مردم این ناحیه سنّی و با گویش بلوچی می باشند و شهر های مهم خاش، سرباز، کنارک، نیک شهر، چابهار و ایرانشهر را در خود جای داده است.

شرکت صنایع سیمان زابل که کارخانه سیمان سیستان یکی از شرکت های زیر مجموعه آن است، از ابتدای تولید تا به امروز با محصولی به نام سیمان سیستان ، هم در حوزه صادرات و هم در حوزه داخل استان به توزیع سیمان مشغول بوده ، اخیراً با توجه به همین مسائل محصولی به نام سیمان تفتان راجهت عرضه در ناحیه بلوچستان ایران و ناحیه بلوچستان پاکستان عرضه کرده است.  هدف از عرضه این سیمان، رضایت خاطر بیشتر مصرف کنندگان ناحیه بلوچستان با توجه به عِرق و تعصب روی عناوین مربوط به ناحیه خود، کسب سهم بازار بیشتر و تولید محصولی با ویژگی های مورد نیاز مصرف کنندگان ناحیه بلوچستانِ ایران و پاکستان بوده است و مزیت رقابتی تولیدات این شرکت، علاوه بر کیفیت بسیار بالا و داشتن گواهی CE (مجوز صادرات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا)، داشتن بزرگترین شرکت حمل و نقل استان و قدرت ارسال بار در حداقل زمان ممکن به مصرف کنندگان می باشد که این مساله در صنعت سیمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

photo 2015 10 11 13 21 42 فراخوان مشارکت در طراحی شعار / این بار، سیمان تفتان...(شرکت صنایع سیمان زابل، سیمان سیستان و سیمان تفتان)

taftan فراخوان مشارکت در طراحی شعار / این بار، سیمان تفتان...(پاکت سیمان تفتان)

 

در ناحیه بلوچستان دو آیکون مهم کوه آتشفشانی تفتان و سوسمار بومی به نام گاندو وجود دارد که همین المان ها در طراحی لگوی این محصول نیز استفاده شده است.

taaaftan 1024x768 فراخوان مشارکت در طراحی شعار / این بار، سیمان تفتان...(کوه آتشفشان تفتان)

 

a32129141284102a فراخوان مشارکت در طراحی شعار / این بار، سیمان تفتان...(گاندو)

با این توضیحات، با همکاری اساتید، علاقمندان و همه مخاطبان گرامی در این حوزه، مقرر شد شعار تبلیغاتی برای سیمان تفتان طراحی شود. همانطور که همه مخاطبان گرامی می دانند، شرکت های سیمان با چند گروه مشتریان عمده مواجه است. یکی مصالح فروشان که مردم از آنها برای تامین سیمان خرید می کنند و دیگری پروژه های عمرانی و صنایع سیمان بر که بطور مستقیم از کارخانه و معمولا به پیشنهاد مهندسان ناظر خرید می نمایند.

چون همیشه، بی هیچ محدودیتی از نظر تعداد، شعارهای پیشنهادی خود را ارسال فرمایید و نظرات خود را راجع به شعارهای پیشنهادی دیگران و نقاط قوت و ضعفشان بیان کنید.

در نهایت با همفکری شما عزیزان، جناب آقای مهندس احسانفر، مدیریت محترم عامل شرکت صنایع سیمان زابل و تیم معاونین ایشان در نهایت شعار برگزیده را اعلام خواهند کرد و به برگزیده یا برگزیدگان، طی مراسمی در دفتر شرکت صنایع سیمان زابل، هدیه ای بسیار ارزنده اهداء خواهد شد.

پیشنهادت خود را در بخش کامنت ها ارسال فرمایید…لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید