فردا ۳ مدل آیفون رونمایی می شود


مرکز تخصصی آموزش تبلیغات کشور

 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اینترنشنال بیزینس تایم، یکی از کارمندان ناراضی اپل اطلاعات مختلفی از آیفون ۸ فاش کرده است.

 این در حالی است که به گفته کارشناسان قرار است فردا ۳ آیفون رونمایی شود. آیفون ۸ مهمترین موبایلی است که اپل تاکنون ساخته و در مرکز جدید اپل در کالیفرنیا رونمایی می شود.

 در همین راستا  بخش اعظم ویژگی هایی که قرار بود به عنوان سورپرایز در مراسم رونمایی آشکار شود درخروجی وب سایت های مختلف قرار گرفت.

جان گرابر یکی از بلاگ نویسان مشهور  اپل معتقد است ویژگی های افشا شده به احتمال زیاد واقعی هستند. او در این باره می نویسد: یکی از کارمندان اپل فهرستی از URLها را به وب سایت های مختلف فرستاده است. مطمئن هستم که این کار سهوا انجام نشده بلکه اقدام کینه جویانه یکی از کارمندان ناراضی اپل است.

همچنین بی بی سی به طور مستقل از سوی یک منبع ناشناس موارد فاش شده را تایید کرده است.

 در جزئیات افشا شده اطلاعات طراحی نیز آمده است. همچنین دوربین دستگاه نیز بررسی شده و سیستم نوین باز کردن قفل دستگاه نیز افشا شده است.

به گفته کارشناسان در مراسم رونمایی فردا  آیفون ۸،آیفون ۸ پلاس با نمایشگر ال سی دی رونمایی می شوند.

 در کنار آنها دستگاهی به نام آیفون X با نمایشگر او ال ای دی نیز رونمایی خواهد شد.


کلیه مطالب این وب وب سایت از سراسر سایت های مجاز اینترنتی از نظر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در صورت مشاهده مطالب خلاف قوانین لطفا به مدیریت اطلاع دهید تا حذف گردد.

Related Posts

چین درباره گوگل تحقیق می کند
توئیتر حساب کاربری دولت مجارستان را تعلیق کرد
معرفی بهترین کشورها در دورکاری ایام کرونا
احتمال تأیید خرید ۲.۱ میلیارد دلاری فیت بیت توسط گوگل